Radio-interview met oprichter Anne

23 juni 2019

20190623_Interview Anne Zin in Weekend_KRO NCRV_St. Senior&Student
“Studenten en senioren hebben over het algemeen weinig met elkaar te maken. Via onze stichting ontstaan er nieuwe vriendschappen tussen jong en oud.”

Interview met Anne van Oudheusden voor radio-omroep KRO-NCRV over de nominatie voor de Kans Inspiratieprijs.

Anne in het interview: “Eenzaamheid onder ouderen is nog steeds een van de grootste sociale vraagstukken van de samenleving. Dat is iets wat niet alleen de ouderen zelf aangaat, maar vooral ook ons, de jongere generaties. Het wordt tijd om ouderen niet meer te zien als zielig en alleen. Natuurlijk hebben zij de behoefte om bij de maatschappij betrokken te zijn. En hoe kunnen we daar op een positieve manier aan bijdragen, waarbij zowel de oudere er iets aan heeft als de jongere?”

Luister het hele interview hier terug: